Imitacja cegły na ścianę

Cegła na ścianę to przywilej dla osób, które zakupiły mieszkanie w starej kamienicy, wiekowym domu lub lofcie. A co w sytuacji, w której pod tynkami naszego M. niestety brak jest tego elementu architektonicznego? Jeżeli zależy Ci na takiej dekoracji, warto rozważyć płytki gipsowe imitujące cegłe? Imitacja cegły dostępna jest w ofercie naszej firmy. Jest to alternatywa dla ciężkich cegiełek ciętych z cegły rozbiórkowej.

Cegła dekoracyjna

Cegiełki gipsowe to trend we wnętrzach już od kilku lat. Popularność tego kruszcu związana jest z charakterem, jaki nadaje pomieszczeniom. Sprawia, że każde wnętrze nabiera nietuzinkowości i indywidualnego stylu, wyróżniając się tym samym spośród przeciętnych i przewidywalnie zaaranżowanych lokali. Bezdyskusyjną zaletą starych cegieł oraz ich imitacji jest również ich uniwersalność. Sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu, zarówno z przeznaczeniem komercyjnym jak i mieszkalnym. W związku z tym, imitacja cegły znajdzie zastosowanie także w różnych pomieszczeniach Twojego mieszkania. Kuchnia, łazienka a może salon? Stara cegła na ścianę z pewnością zda tam egzamin ale także nada charakteru każdej z tych przestrzeni. Ogromnym plusem takiej cegły jest także fakt, że jest to bardzo trwały materiał, będący tym samym odpornym na uderzenia i otarcia.
Dodatkowo nie widać na nim zabrudzeń, które po pewnym czasie uwidaczniają się na pomalowanych ścianach. Warto zaznaczyć również, że ceglana ściana jest niezwykle odporna na wilgoć oraz zmienną temperaturę. Ważną informacją jest także fakt, że ściana z cegły wygłusza pomieszczenie oraz stanowi dodatkową izolację cieplną. Nasze produkty są w 100% ekologiczne. Produkowane tylko z naturalnych surowców pozyskiwanych z kopalni.