Cegła rozbiórkowa Wrocław

Szukacie ciekawego, niebanalnego materiału dekoracyjnego, który uświetni wasz salon lub kuchnię? Nasza propozycja to cegła rozbiórkowa! Wrocław, Warszawa, Kraków – i wszystkie inne duże miasta – nieustannie się rozwijają, wznosząc nowe budynki w miejscu starych. Często więc pojawia się problem – co zrobić z cegłą pozostałą po rozbiórce? Podsuwamy wam rozwiązanie: jest nim cegła rozbiórkowa w postaci eleganckich płytek ściennych. Dzięki nim Wasze mieszkanie stanie się niepowtarzalne i ponadczasowo modne.

Stara cegła rozbiórkowa na ścianę

Nawet najpopularniejsze i najbardziej wyszukane dekoracje ścienne, jak kafelki, tapeta czy naklejki, wyglądają zwyczajnie w porównaniu ze stuletnią cegłą rozbiórkową. Cegła rozbiórkowa nadaje się do urozmaicenia każdego pomieszczenia w mieszkaniu czy domu. Ściana nad szafkami kuchennymi, ściana w korytarzu czy największa ściana w salonie – możliwości są niemal nieograniczone. Wystarczy dobry pomysł i dobrej jakości cegła rozbiórkowa. Wrocław jest miastem, które zawdzięcza swój klimat właśnie starym, ceglanym budynkom; teraz możecie poczuć tę atmosferę w swoim domu, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Cegła rozbiórkowa – dlaczego warto?

Cegła rozbiórkowa, mimo swojego surowego charakteru, jest idealnym elementem wystroju wnętrza. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w stylu industrialnym lub skandynawskim, a jej ciepły odcień wniesie nieco przytulności nawet do surowego wnętrza. Cegła rozbiórkowa ma różne kolory i faktury – tak różne, że wręcz niemożliwym jest znalezienie dwóch jednakowych cegieł. To sprawia, że aranżacja z cegły rozbiórkowej jest wyjątkowa i niemożliwa do skopiowania. Cegła rozbiórkowa zagwarantuje niebanalny wygląd mieszkania i wzbudzi podziw wśród gości.

Stara cegła na ścianę

Płytki ceglane to dość nowy i modny trend na rynku. Taka dekoracja znajduje coraz więcej zwolenników wśród architektów. Dziś wielu projektantów wykorzystuje ten materiał do stworzenia oryginalnego i niepowtarzalnego wystroju wnętrz. Takie płytki z cegły znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie mniej popularne są płytki wykonane z gipsu tzw. imitacja cegły. Taki materiał wykończeniowy jest z powodzeniem stosowany do prac zewnętrznych i wewnętrznych przy dekoracji wnętrz.