Cegła dekoracyjna na ścianę

Cegła dekoracyjna na ścianę to płytki produkowane przez naszą firmę które imitują starą białą cegłę. Wykonywane i formowane są ręcznie z naturalnego surowca prosto z kopalni – gipsu modelowego . W procesie produkcji nie używamy sztucznych dodatków lub wypełniaczy, dlatego jesteśmy pewni, że nasza cegła stworzy w Państwa wnętrzach swoisty „mikroklimat”. Płytki gipsowe są ręcznie formowane, a następnie poddawane procesowi suszenia, który jest niezwykle istotny w późniejszym użytkowaniu.

Biała ceglana ściana to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Motyw ten świetnie się sprawdzi w pokoju dziennym, kuchni czy nawet sypialni, a do wyboru mamy sporo różnych rozwiązań.
Pomysł na fakturę cegły został zaczerpnięty ze starego budynku mieszczącego się we Wrocławiu. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć efektu „sztucznej ściany”. Dodatkowo 30 unikalnych sztuk naszej cegły pozwala uniknąć efektu „powtarzalności”.
Cegła dekoracyjna na ścianę ponadczasowy charakter, doskonale wpisuję się zarówno w styl skandynawski, nowoczesny, jak i rustykalny czy klasyczny. Biała cegła może stanowić główny element wykończenia wnętrz , a także tło dla innych elementów wykończenia wnętrz. Ściana z białej cegły dodaje wnętrzom elegancji, a także uczyni je bardziej przestronnymi i jaśniejszymi.
Śnieżnobiała cegła doskonale sprawdza się w każdym rodzaju wnętrz, świetnie komponuję się w lokalach użytkowych, a także w domowym zaciszu.

Imitacja cegły na ścianę - ceglana Szara cegła na ścianę jako dekoracja wnętrz cegła biała na ścianę, imitacja cegły Czerwona imitacja cegły na ścianę Biała cegła na ścianę