Panele dekoracyjne 3d

Panele dekoracyjne 3d to nasz flagowy produkt. Zachwyciliśmy nim nie tylko rynek lokalny, ale również zachodni – gdzie to rozwiązanie zaczyna być coraz powszechniej cenione. Panelami 3D dekoruje się zarówno ściany pomieszczeń, podkreślając ich specyfikę, ale też umieszczane są na frontach barów, wysp kuchennych oraz w wielu innych koncepcjach wykończeniowych.

Ścienne panele 3D są wyrobem luksusowym, jednak my udostępniliśmy go w niespotykanej nigdzie indziej jakości i cenie! Znajdziesz u nas również panele drewniane!

Panele dekoracyjne, gotowe do montażu to gipsowe elementy tworzące wyjątkowe kompozycje. Wzory naszych paneli 3D czerpiemy z natury, przez co formy jakie przybierają po położeniu na ścianę, kojarzą się np. z falą („Dunaj”), bądź kłosami zboża („Ruma”). Bez wątpienia jest to jedna z ciekawszych form zdobienia wnętrz, ponieważ potrafi nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu i wyeksponować ich klimat.

Zamawiając u nas każdy panel ścienny otrzymujesz produkt pierwszego gatunku – prosto od producenta!

Sam montaż paneli ściennych nie jest na tyle problematyczny, jakby się mogło początkowo wydawać. Dzięki zaawansowanym technikom produkcji każdy element posiada równe krawędzie, pozwalające na płynne przejście wzoru, a po dokładnym osuszeniu staje się twardy i płasko przylega do powierzchni ściennej.

PRZEJDŹ DO SKLEPU