Płytki gipsowe na ścianę

Płytki gipsowe na ścianę

Płytki ścienne to trend, który na dobre zadomowił się w polskich wnętrzach. Wraz z rozpowszechnieniem stylu nowoczesnego i skandynawskiego płytki gipsowe na ścianę stały się głównym elementem dekoracyjnym domów i mieszkań. Płytki ceglane będą dobrze wyglądać w każdym wnętrzu, a także na zewnętrznych elewacjach domów jednorodzinnych. Dzięki różnorodności wzorów dopasują się do wszystkich stylów, architektury oraz oczekiwań.

Płytki gipsowe – jak wykorzystać?

Płytki gipsowe na ścianę

Aranżacje, w których główną rolę grają płytki z gipsu na ścianę, doskonale sprawdzają się jako wyznaczniki stref w otwartej przestrzeni domowej. Z ich pomocą można wyodrębnić przestrzeń pomiędzy szafkami a blatem w kuchni, zaakcentować wyspę, barek lub obszar wypoczynkowy. Dzięki dopasowaniu odcienia do kolorystyki mieszkania płytki z gipsu idealnie wkomponują się w całość wystroju, wyodrębniając jego wybrane elementy.

Cegła na ścianę

Szara cegła na ścianę

Płytki imitujące cegłę dodają każdemu wnętrzu oryginalności i indywidualnego klimatu. Wbrew pozorom, ich surowość nie wpływa na ciepłą kolorystykę mieszkania – płytki z gipsu wręcz ją podkreślają. Dlatego z powodzeniem można stosować je w aranżacjach klasycznych, rustykalnych i prowansalskich. Kluczowym elementem jest tutaj odpowiednie dobranie dodatków, które podkreślą charakter płytek gipsowych i pomogą im ukazać się w pełnej krasie. Cegła na ścianę będzie idealnym wyborem dla Ciebie!

Staramy się nieustannie powiększać wachlarz naszych produktów i rozszerzać ich sieć dystrybucji. Cieszy nas coraz większa popularność starej cegły oraz imitacji kamienia, dzięki której możemy ulepszać metody jej wytwarzania. Interdek prowadzi sprzedaż dla klientów indywidualnych (detaliczna). Ponadto współpracujemy z inwestorami, deweloperami, architektami, projektantami i sklepami (sprzedaż hurtowa). Zapraszamy do współpracy!