Odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

W firmie Interdek chcemy, aby Twój projekt został zrealizowany w najlepszy sposób, tak efektywnie, jak to możliwe, z najlepszą jakością produktów oraz obsługą.

Stara cegła na ścianie w salonie z kuchnią

Płytki ceglane na ścianę – FAQ

Próbki

Zawsze zalecamy zamówienie próbki płytek ceglanych na ścianę, które podobają Ci się najbardziej, aby mieć pewność, że uzyskasz odpowiednie odzwierciedlenie koloru i faktury, ponieważ nasze cegły mają wyjątkowe właściwości, które można docenić tylko na żywo. Zapraszamy do formularza zamówień próbek.

Jakie cegiełki wybrać?

Możesz przejrzeć nasze białe cegiełki , tradycyjną starą cegłę lub szare cegły. Jeśli chcesz zobaczyć wszystko co mamy w ofercie, przejdź do sklepu.

Gdzie mogę zainstalować cegiełki?

Płytki ceglane na ścianę są odpowiednie do wszystkich pomieszczeń w których jest sucho i nie są bezpośrednio narażone na warunki atmosferyczne. Można je nakładać na różne powierzchnie. Jeśli masz ścianę która jest nierówna i wymaga zakrycia lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie cegły bez fugi natomiast w nowych budynkach można zastosować białą cegłę fugą lub starą cegłę z fugą.

Mamy wiele dostępnych aranżacji dla następujących miejsc:

  • Cegła w salonie
  • Cegiełki na ścianie w kuchni
  • Płytki ceglane na ścianę do sypialni
  • Ściana z cegły w korytarzu

Zapraszamy do naszej galerii realizacji.

Płytki ceglane na ścianę

Kto może położyć płytki ceglane na ścianę?

Odpowiedź jest prosta, są dwie możliwości – albo połóż je samodzielnie lub skorzystaj z usług profesjonalisty.

Jeśli zastanawiasz się nad samodzielnym montażem płytek gipsowych – to prostsze niż myślisz, przeczytaj naszą instrukcję montażu.

Jeśli znasz fachowca, który je dla Ciebie położy, możesz go skontaktować z nami jeśli będzie potrzebował wskazówek dotyczących montażu lub impregnacji.

Jakie wiązanie cegły zastosować na ścianie?

Jest to kwestia indywidualna klienta, każdy typ wiązania cegły ma swój urok. Wybór wzoru wiązania cegły może sprawić, że będzie wyglądać zupełnie inaczej i wyjątkowo. Jest to możliwe tylko przy płytkach ceglanych bez fugi.

Jaką ilość cegły kupić aby nie zabrakło materiału?

Ilość w którą powinniśmy się zaopatrzyć zależy od rodzaju ściany. Czy jest to prosta ściana, czy wymaga gotowych narożników, czy są skosy itp. Generalną zasadą przy obliczaniu ilości jest wysokość x szerokość + 10% zapasu na ewentualne docinki. Jeśli masz pytania lub gotowy projekt możesz do nas napisać lub zadzwonić, pomożemy w obliczeniach.

Jaka fuga do cegły?

Cegła stanowi 50% wyglądu ściany – jeśli szukamy odzwierciedlenia prawdziwej starej zaprawy to polecamy wykonanie fugi z zaprawy murarskiej. Jest to świetne rozwiązanie ponieważ zaprawa jest tania, w jasno szarym kolorze i posiada grube uziarnienie dzięki czemu wygląda naturalnie. Jeśli jednak w swojej wizji mamy już kolor fugi który chcielibyśmy zastosować do naszego projektu to szeroką gamę zapewniają wszelkie fugi do cegły lub ceramiki.

Czego jeszcze potrzebuję?

Przygotowaliśmy listę wszystkiego, czego możesz potrzebować do montażu cegieł, wraz z orientacyjną ilością. Oferujemy niektóre produkty przeznaczone do płytek ceglanych, a resztę można uzyskać w lokalnym sklepie budowlanym. Uśrednione koszty znajdziesz także w naszym blogu Jakie cegły na ścianę.

Szara cegła na ścianę

Jak szybko mogę otrzymać płytki ceglane?

Nasze cegły na ścianę są produkowane przez naszą firmę. Jeśli pilnie płytek ceglanych, zalecamy wybranie tych które są dostępne na magazynie. Jeśli masz wątpliwości lub goni Cię czas – zadzwoń do nas. Postaramy się zrealizować zamówienie możliwie jak najszybciej. Koszty dostawy dostępne są tutaj. Sprawny transport zawdzięczamy współpracy ze sprawdzonymi na przestrzeni lat przewoźnikami. Nasze możliwości transportowe obejmują obszar kraju oraz zagranicy, z uwzględnieniem jak największego bezpieczeństwa przy możliwie najkrótszym czasie dostawy. Składając zamówienie dziś, mogą Państwo oczekiwać jego realizacji od 2 do 7 dni roboczych w zależności od dostępności produktu.

Co powinienem zrobić po otrzymaniu przesyłki ?

Sprawdź nasze porady dotyczące dostawy, aby uzyskać więcej informacji.

A co zrobić po ich położeniu?

Po montażu płytek ceglanych jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby utrzymać je w idealnym stanie. Wskazówki dostępne są w poradniku dotyczącym impregnacji cegły.

Coś jeszcze?

Uwielbiamy, gdy nasi klienci dzielą się z nami swoimi ukończonymi projektami, możesz wysłać swoje zdjęcia na adres biuro@interdek.pl.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie odpowiedzieliśmy tutaj, zadaj nam je, wypełniając poniższy formularz lub kontaktując się z nami telefonicznie.

Możesz też wysłać e-mail na biuro@interdek.pl lub zadzwonić pod numer +48 731-357-431.