Imitacja cegły na ścianę

Biała cegła na ścianie

Imitacja cegły na ścianę – Nie ma drugiego materiału dekoracyjnego, który tak dobrze komponuje się z detalami każdego stylu wnętrzarskiego, który jest elegancki i ponadczasowy oraz dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu. Mowa oczywiście o cegle. Dlatego wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, proponujemy rozwiązanie idealne. Jest nim imitacja cegły – klasyczna lub z dołączoną fugą. Dzięki temu imitacja cegły nadaje się do każdego wnętrza i wygląda dobrze niezależnie od panujących trendów. Warto wspomnieć, że płytki cegłopodobne można umieszczać zarówno wewnątrz (gipsowe) jak i na elewacji budynku (betonowe).

Płytki cegłopodobne

Imitacja cegły na ścianę

Imitacja cegły w formie płytek to produkt łatwy w montażu. Nie trzeba wzywać fachowców ani kupować specjalnego sprzętu – możliwe jest samodzielne ich położenie na podstawie dołączonej instrukcji. Imitacja cegły jest eleganckim i praktycznym rozwiązaniem, którego efekt będzie cieszył oczy przez lata. Jej wszechstronność sprawia, że każda aranżacja z jej udziałem będzie wyglądać niebanalnie oraz ponadczasowo. Zmiana wystroju wnętrza także nie nastręcza problemów – imitację cegły łatwo zagruntować i pomalować na inny kolor.

Płytki cegłopodobne czyli imitacja cegły na ścianę – zastosowanie

Czerwona cegła na ścianę

Imitacja cegły to idealny element wystroju wnętrza skandynawskiego, nowoczesnego, industrialnego czy klasycznego. Najpopularniejszym miejscem ich eksponowania jest salon, gdzie z ich pomocą można wyznaczyć granicę pomiędzy strefą odpoczynku a jadalną, lub kuchnia. Imitacja cegły pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami, jako tło dla półek lub element wyspy stojącej na środku pozwala uzyskać zachwycający efekt. Doskonale sprawdzi się również w korytarzu lub przedpokoju.