Cegła do wnętrza w każdym stylu

Cegła we wnętrzu

Ceglana ściana we wnętrzu jest jednocześnie ozdobą i dekoracją.

Cegła we wnętrzu może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu z innymi materiałami wykończeniowymi powierzchni.
Stara cegła wygląda stylowo i efektownie, nie wymaga szczególnej pielęgnacji i łączy się z niemal wszystkimi rodzajami dodatków. Jest w stanie podkreślić wybrany styl, stworzyć wyjątkowy nastrój, dodać przytulności, atmosfery i wnieść odrobinę tradycji do nawet najbardziej nowoczesnego designu.

Cegła do salonu

Stara cegła we wnętrzu

Biała cegła we wnętrzu harmonijnie komponuje się zarówno z supernowoczesnymi elementami wnętrz, jak i przedmiotami tradycyjnymi i vintage. Projektanci bardzo często stosują ją w swoich projektach. Cegła na ścianie to bardzo uniwersalny materiał do wnętrz, do którego nadają się podłogi i meble w niemal dowolnym kolorze. Tak aktywny element wnętrza nie potrzebuje konkurencji – fototapety, kolorowych dywanów, wzorzystych zasłon itp. Czyli wszystko to jest teoretycznie możliwe, ale w praktyce bardzo trudno jest to dobrać tak, aby wnętrze nie męczyło, bo jeden aktywny element zwykle wystarcza.

Białą cegłę chyba częściej spotyka się we wnętrzach w stylu skandynawskim, a w szczególności salonie, korytarzu i coraz częściej w kuchni. W każdym razie nie należy się bać się białego koloru.  Pamiętaj, że ten kolor odbija światło i sprawia, że Twoja przestrzeń stanie się o wiele jaśniejsza i łagodna dla oka.

Stara biała cegła belgijska

Nasze cegły dekoracyjne zostały wyprodukowane na wzór takich, które widziały przeszłość, odwzorowują ją idealnie i można je pomalować, jeśli biel wam się znudzi. Biała cegła gipsowa “Royal” została stworzona na podstawie prawdziwej belgijskiej cegły. Została ona sprowadzona z Belgii więc jej autentyczność jest nie do podważenia. Ta konkretna cegła we wnętrzu idealnie komponuje się z elementami betonu np. betonem architektonicznym lub drewnem. Szara cegła także świetnie przypasuję w tego rodzaju wnętrzach.

Imitacje cegły na ścianie można zastosować w absolutnie każdym pomieszczeniu. Idealnie wpasuje się do salonu, sypialni i przedpokoju. W każdej z tych stref będzie pełnić swoją funkcję i skupiać na sobie uwagę, kontrastując swoją fakturą i kształtem.

Cegła we wnętrzu może być pomalowana na dowolny kolor. Płytki gipsowe to wyjątkowa baza, wokół której będzie można tworzyć nowe wnętrze przynajmniej co roku. Wystarczy wymienić dodatki, ich kolorystykę a niewątpliwie ściana pozostanie symbolem komfortu i niezawodności domu.

Zapraszamy do naszych realizacji wnętrz w różnych stylach z wykorzystaniem cegieł. Z pewnością, znajdziecie ciekawe aranżacje jak urozmaicić murem wnętrze swojego mieszkania, biura czy sklepu!